Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy z KULCE ? Gdzie najlepiej robić prawko w Lublinie kat. B ?

Utworzony przez beatka, 10 kwietnia 2009 r. o 15:15
Prawo jazdy kat. B robiłam w osk EFEKT został mi efekt wymiotny po tym szkoleniu, egzamin zadałam za trzecim razem Prawo jazdy kat. A robiłam w osk PIOTR super instruktorzy, mili i zorientowani na nauczanie. Nie tylko żeby "nie popsuł statystyki zdawalności", ale przede wszystkim, żeby się kursant nauczył jeździć Gdybym miała jeszcze raz robić kurs kat A wybrałabym właśnie tę szkołę. Egzamin zdałam przy pierwszym podejściu Prawo jazdy kat. C robiłam w osk KULKA. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Profesjonalni instruktorzy, super atmosfera. Egzamin zdałam za pierwszym razem Teraz postanowiłam zrobić uprawnienia na przyczepy (kat. E) i robię również w osk KULKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANUU napisał:
JAKIE OSK JEST NAJBRADZIEJ GODNE POLECENIA : EFEKT,GRABIEC CZY PKS, BO NAD TYMI SIE ZASTANAWIAM I MAM PPRBBLEM Z WYBORM SZKOLY. !!!
tylko nie efekt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli miała bym polecic to owszem w kulce sa spoko instruktorzy, tłumacza, powtarzaja i cwicza , ale te panie z biura jakas masakra,sa tylko miłe jak dziesz sie zapisac a potem robia wielka łaske ze wogole sie im przeszkadza, masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK GT i Roland Lex. Bardzo dobrze uczą, jazdy wyjeżdżone co do minuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Wam Wyższa Szkoła Jazdy Lublin,robiłam tam prawko 2 miesiące temu i bardzo mi się podobało - podejście do kursanta - super, elastyczne godziny w sam raz dla pracujących albo uczących się no i cena jest sporo niższa niż w innych ośrodkach co gra niemałą rolę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się Wyższ Szkoła Jazdy najlepsza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ja polecam OSK Makuła, jeśli chcecie się nauczyć jeżdzić to polecam w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja radzę nie szukać konkretnej szkoły, tylko instruktora. Miałam dokształty u Ernesta z Rodmosu - konkretny, ma super podejście do ludzi i metodykę nauczania, wyluzowany, a zarazem skuteczny. na 3 godzinach doszkalających nauczyłam się więcej, niż po 10 w mojej szkole (PZM). Polecam, człowiek zaraża entuzjazmem ;] Po doszkalaniu w końcu zdałam prawko:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam mam pytanie jaka zdawalnoś jest osk kulka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ośrodek Just Drive, dwóch świetnych instruktorów z indywidualnym podejściem do klienta, nie ma mowy o stresie podczas jazdy, a i cena kursu zachęca. Jazdy ustalane w indywidualnym tempie, w godzinach najbardziej odpowiadających kursantowi i nauczą jeździć tak, żeby potem nie bać się wsiąść samemu do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domi napisał:
Ja radzę nie szukać konkretnej szkoły, tylko instruktora. Miałam dokształty u Ernesta z Rodmosu - konkretny, ma super podejście do ludzi i metodykę nauczania, wyluzowany, a zarazem skuteczny. na 3 godzinach doszkalających nauczyłam się więcej, niż po 10 w mojej szkole (PZM). Polecam, człowiek zaraża entuzjazmem ;] Po doszkalaniu w końcu zdałam prawko:)
Podzielam opinie-nie szkoła uczy tylko konkretny instruktor-jest taka Pani z osk ELA ,kobitka z tzw.jajem, po doszkalaniu u niej czuję się przygotowany do egzaminu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam w Just Drive. Świetnie przygotowani instruktorzy, dobrze wyłożona teoria, indywidualne podejście. Traktują kursanta z szacunkiem, ale nie ma sztywnej atmosfery. Co chyba wszystkich najbardziej interesuje mają dobre wyniki zdawalności http://www.lubelskie...asta-w-lublinie . Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również bardzo polecam Just Drive! Pełen profesjonalizm połączony z miłą atmosferą daje szybkie efekty w nauce jazdy. Indywidualne podejście do każdego kursanta, wnikliwa analiza jego postępów jak i błędów, pozwala na dokładne i skuteczne wyeliminowanie niedociągnięć. Dzięki temu nawet osoby nie mające kontaktu z motoryzacją (takie jak ja) zyskują pewność siebie, co przynosi sukces na egzaminie. Nie przypadkowo szkoła ta znajduje się w topie zestawienia szkół jazdy o jednym z największych procentów zdawalności. Jeszcze raz polecam - to najlepszy ośrodek w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam z czystym sumieniem ośrodek Formuła L, profesjonalne przygotowanie do egzaminu i nie ma obijania się, polecam, spróbujcie a przekonacie się. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam mistrzkierownicy.pl. Indywidualne podejście do kursanta, miła atmosfera i co najważniejsze zajęcia prowadzone z zaangażowaniem i dobrym humorem. Ciężko wyobrazić sobie lepsze prygotowanie (plus garść ciekawostek dotyczących egzaminu ) . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM SERDECZNIE OSK ROLAND LEX! PO KURSIE W INNYM OSRODKU I NIE ZDANYM EGZAMINIE,TRAFILAM PRZYPADKIEM NA DOSZKALANIE DO LEXA! I PO PROSTU REWELACJA- PAN INSTRUKTOR O NIEZIEMSKIM SPOKOJU,KULTURALNY I PUNKTUALNY A PRZEDE WSZYSTKIM O WIELKIEJ WIEDZY I UMIEJETNOSCIACH!TŁUMACZY WSZYSTKO AZ DO SKUTKU! ZALEZY MU ABY CZŁOWIEK ZDAŁ EGZAMIN! JAK NA KURS I DOSZKALANIE TO TYLKO DO OSK ROLAND LEX!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie!! KULKI to ja nie polecam robiłem tam kat. C+E i cały czas miałem wrażenie że instruktorzy mnie olewają, przychodzili zawsze kilka minut spóźnieni i kończyli zawsze dziwnym trafem wcześniej a jak im sie zwracało uwagę na to to mówili ze nastepnym razem bedzie dłuzej tylko że następnym razem była jazda juz z kim innym....i tak wkoło JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONY Z KULKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam OSK MILA są tam bardzo fajni instruktorzy, a w szczególności Pan Konrad. Jeżeli ktoś myśli o robieniu prawa jazdy to idźcie do MILI, bo przeszkolą Cię dobrze, a i z terminami da się spokojnie dogadać. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z całą odpowiedzialnością polecam szkołę NEED FOR L, kurs jest prowadzony profesjonalnie, zero olewki ze strony instruktorów, mają super podejscie, zdawalność jedna z najwyzszych w lbn - 4 miejsce, kurs w odpowiadającym nam czasie, wszystko godne polecenia, godziny wyjeżdzone co do minuty. Jeśli ktoś jest zainteresowany to za moim pośrednictwem może otrzymać zniżnki na kurs, nawet do 100 zł i dodatkowe godziny. serdecznie polecam. proszę o kontakt a z chęcią pomogę w otrzymaniu zniżek, bo jak można skorzytsać to czemu nie dorota8@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam NEED FOR L,po nieudanym kursie w efekcie dokupiłam jazdy w NFL i w końcu nauczyłam się jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...